Menu

MuscleCare 3kg

PAVO MuscleCare 3kg

Omschrijving

Paarden die aanleg hebben voor spierverzuring of zelfs spierbevangenheid, kunnen baat hebben bij toevoeging van voedingsstoffen aan het rantsoen, die de afbraak en afvoer van afvalstoffen uit de cellen bespoedigen. De aanvulling met het supplement Pavo MuscleCare kan dan de oplossing zijn!

Zo verzorgt Pavo MuscleCare de spieren

Pavo MuscleCare bevat de natuurlijke CellProtect antioxidanten en het dopingvrije beta-alanine (β-alanine). Dat is een niet-essentieel-aminozuur dat een onderdeel is van carnosine. Dit ondersteunt de buffercapaciteit van de spieren tegen melkzuur. Door het toevoegen van beta-alanine aan de voeding kan het lichaam meer carnosine aanmaken en zo verzuring van de spieren vertragen. Hierdoor kan je paard intensieve arbeid langer en gemakkelijker volhouden.

Eigenschappen

  • verzorgt stijve en stramme spieren na (zware) inspanning
  • versnely de afbraak van afvalstoffen uit de spieren
  • bevat bèta - alanine en natuurlijk vitamine E

Toepassing

  • voor sportpaarden in alle disciplines
  • voor paarden die gevoelig zijn voor spierverzuring of - problemen
  • voor paarden die zware inspanningen moeten leveren
  • voor paarden die onreglematige arbeid verrichten

Voeradvies

  • ben je niet zeker van spierverzuring bij je paard? Geef dan preventief PAVO EPlus. Ben je zeker. Geef dan PAVO MuscleCare
  • minimaal 2 weken voor wedstrijd te starten, tot 1 week na de wedstrijd (bij gevoelige paarden: over een langere periode geven)
  • paard (ca 600 kg): 100 g per dag
  • pony (ca 300 kg): 50 g per dag

Samenstelling

Luzerne, calciumcarbonaat, sojabonen vlokken nonGMO, roggevoerbloem, lijnzaadolie, citruspulp, dextrose

€ 76,99 incl. BTW